top of page

Yönetim Kurulu

Nazan_Yüksek_Lacivertköy

Nazan Yüksek

Sürdürülebilir Gelecek  Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi

1973 Yılında Elazığ’da doğdu. 1994 Yılında Dumlupınar Ünv. İşletme Bölümünden mezun oldu. 1999 yılından beri Bankacılık sektöründe çalışmakta ve mesleğini icra etmektedir. 


Öğrenilmiş düşünce ve davranış kalıplarının hayat yolunda yaşanan döngülere etkisi ve bu kalıpların Varlıksal hedeflere giden yolu uzatmasını gözlemlemesiyle daha derinlerde insana ait değerleri bütüncül bakış açısıyla araştırmaya başladı.

 NLP , Reiki , EFT , Yaşam Koçluğu ,Psişik Şifa , Boyutsal Nefes alanlarında eğitim aldı. Kendini bilme çalışmaları halen ve hep devam edecek. 


Yolculuğunda öğrenirken öğrendiklerini çevresi ile paylaşmaya devam etmektedir

Murat Beytemur Lacivert köy Yönetim Kurulu Üyesi

Murat Beytemur

Sürdürülebilir Gelecek Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi

1961 yılında İstanbul’da doğdu. 1986 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu olup halen mesleğini icra etmektedir.

Psişik konulara ilgisi nedeniyle 1989 yılından itibaren farklı oluşumlar içinde yer aldı.  2004 yılında tıbbi hipnoz eğitimi, 2009 yılı sonrası Roger Woolger’den Dmp (Derin Anı Süreci) eğitimi aldı. Ardından Regresyon metodu ile tanışıp uzmanlık  eğitimini tamamladı. NLP, EFT  Biorezonans eğitimlerinin yanısıra; Sibirya Tuva ve Güney Amerika'da Şamanik anlayışları benimsemiş eğitmenlerle çalışmalar yaptı. Kendisi halen bu konuların uygulayıcısıdır.

Uzun yıllardır eğitimini almaya devam ettiği psişik şifa uygulamalarını, “enerji çalışmaları “ başlığıyla arkadaşlarıyla paylaşmaya ve çalışmalar yapmaya devam etmektedir. 

Lacivertköy’ün  İmar ve İnşaat sorumlusudur.

Berna Gürsoy Lacivertköy Yönetim Kurulu Başkanı

Berna Kamacı Gürsoy

Sürdürülebilir Gelecek Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı

1979 yılında İstanbul'da doğdu. Tıp doktoru olarak hastalıkların, görünen nedenlerinin ötesinde duygusal-düşünsel kalıplar ve varlıksal hedefler ile bağlantılı olduğunu gözlemledi. İnsan hayatının anlamı ve doyumla yaşanması üzerine yaptığı araştırmaları; bilinçaltı terapileri, kişilik ve kişilik ötesi, bütüncül sağlık, homeopati, kendini bilme çalışmaları takip etti. 

 

Her insanın köklerinin bağlı olduğu yüksek fikri hatırlatan, bunu yaşanır kılan; iyiliği tüm katmanlarda davet eden danışmanlıklar, eğitimler ve konferanslar veriyor. 

 

Yolculuğunu ve araştırmalarını derinleştirmeye, paylaşmaya devam ediyor.

Bize Ulaşın...

Teşekkürler. Arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Sınırlı Sorumlu Sürdürülebilir Gelecek Ekolojik Yaşam ve Eko Turizm Geliştirme Kooperatifi

bottom of page